Sort by
  • Blonde

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • Wild Abandon

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Bergen

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Landscapers

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★★

  • Editing

    ★★★½

  • Between Two Dawns

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Happening

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★½

  • Nitram

    ★★★½

  • The Restless

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Deception

    ★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Zero Fucks Given

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Murina

    ★★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★

  • Great Freedom

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Everything Went Fine

    ★★★

  • Skater Girl

    ★★★½