• re:exposure

    ★★½

  • untitled (teeming)

    ★★★

  • The most fragile of species

    ★★½

  • Love in the Time of Erosion

    ★★★

  • SEA 404

    ★★★

  • 心 (Heart Radical 61)

    ★★½

  • pài-la̍k ē-poo (saturday afternoon)

    ★★★★

  • The Visitors

    ★★★★

  • Move

    ★★★

  • absolving the valve

    ★★★

  • Fleur

    ★★½

  • Recursive Lattice

    ★★★

  • Displaced

    ★★

  • sub vid heap

  • The Guy on the Bed

    ★★½

  • The Mouth is Still a Wild Door

    ★★★

  • La cuarta plantación

    ★½

  • life, like water, flows to greater bodies

    ★★★½

  • Parenthesis

    ★★★½

  • Blue Distance

    ★★★½

  • Pilgrimage

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Berlin Fire

    ★★½

  • Worlds

    ★★★

  • When Light is Displaced

    ★★★★

  • Naomi Osaka

    ★★★★½

  • Black Vulture

    ★★½

  • Arsonist

    ★★½

  • Bai Gosti/Eros Afogado em Lágrimas

    ★★★½

  • As Grandes Distâncias

    ★½

  • Buried News

    ★★★

  • Invasão

    ★★½

  • Cool for the summer

    ★★★

  • uchronia, no.1

    ★½

  • Footnote to a Season

    ★★½

  • Because the Sky Is Blue

    ★★★

  • Wild Grass

    ★★★½

  • Arch

    ★★

  • Revenant

    ★★★★

  • Misery Next Time

    ★★

  • Masters of the Land

    ★★★

  • To Your Eternity

    ★★★

  • Make Sure the Sea Is Still There

    ★★★★

  • Bodies in Dissent

    ★★★½

  • You Deserve The Best

    ★★★

  • PXE

    ★★★

  • Lucina Annulata

    ★★★

  • Corps Samples

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Lemongrass Girl

    ★★★½

  • earthearthearth

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Primavera

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • The Cameraless Film Competition

    ★★½

  • Neko

    ★★★★

  • The Seventh Heart Projected

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Zero Length Spring

    ★★★½

  • BLACK SQUARE

    ★★½

  • Gradations I-II

    ★★★

  • Birdsaver Report Volume 1

    ★★★

  • Baby Anger

    ★★★½

  • Puparia

    ★★★

  • 13

    ★★★★

  • Mank

    ★½

  • Maat Means Land

    ★★★★½

  • Oceano Mare

    ★★★½

  • Who Wants to Fall in Love?

    ★★★

  • Affirmation

    ★★★★