• After We Fell

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Tililing

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Princess Dayareese

    ★½

  • Pakboys: Takusa

    ½

  • Mang Kepweng: The Mystery of the Dark Kerchief

    ½

  • Praybeyt Benjamin 3

    ½

  • Four Sisters Before the Wedding

  • My Lockdown Romance

    ½

  • U-Turn

    ★½

  • You Animal!

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • Peninsula

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Corona Zombies

    ½

  • Mulan

    ½

  • 365 Days

    ½

  • Block Z

    ★★½

  • Cuties

    ½

  • Mia

  • Dolittle

    ½

  • 3pol Trobol Huli Ka Balbon

    ½

  • The Mall, The Merrier

    ½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Black Christmas

    ½

  • Unbreakable

  • CodeX

    ½

  • Playing with Fire

    ½

  • Terminator: Dark Fate

  • Doom: Annihilation

    ★½

  • #Jowable

    ½

  • The Panti Sisters

    ½

  • Just Mercy

    ★★★

  • The Thug, the Bonehead, and the Good-Looking

    ½

  • Joker

    ★★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★½

  • Airplane Mode

    ½

  • Hello, Love, Goodbye

  • The Lion King

  • MOMOL Nights

    ½

  • Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ½

  • Dark Phoenix

  • Banal

    ★★½

  • General Commander

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Man and Wife

  • Aladdin

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

  • Breakthrough

  • Why the Hell are You Here, Teacher!?

    ★★

  • The Haunting of Sharon Tate

    ½

  • Zoombies 2

    ½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Rain

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Exit Point

    ★½

  • Kim Possible

    ½

  • Alone/Together

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • A Dog's Way Home

    ★★★

  • One Great Love

    ½

  • Holmes & Watson

    ½

  • Jack Em Popoy: The Puliscredibles

  • Fantastica

    ½