Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Return to Space

    ★★★★

  • 8 Mile

    ★★★★

  • Buffalo '66

    ★★★½

  • Eyes Wide Shut

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Thelma & Louise

    ★★★★

  • Two Days, One Night

    ★★★½

  • Midnight Cowboy

    ★★★★½

  • Gett: The Trial of Viviane Amsalem

    ★★★★½

  • Paterson

    ★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★★★

  • Saint Clara

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Peaches & Cream

    ★★★★

  • The Double Life of Véronique

    ★★½