Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Housekeeping for Beginners

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Bye Bye Tiberias

    ★★½

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Hypnosis

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Eric LaRue

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • La Chimera

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Club Zero

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Pictures of Ghosts

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Four Daughters

    ★★★½

  • Monster

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Here

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The People's Joker

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • A Jazzman's Blues

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Allelujah

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Hotel

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★

  • The Son

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★