Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pinocchio

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • The Wasteland

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½