RSS feed for Noah
  • Overlord

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • Mid90s

    ★★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★½

  • Venom

    ★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Mute

    ★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★½

  • The Predator

    ★★

  • Searching

    ★★★★

  • Hush

    ★★★½

  • There Will Be Blood

    ★★★★★