noahzie has logged 16 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Goldman v Silverman

Goldman v Silverman

2020
×
Edit this entry  
21
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
Edit this entry  
20
Transit

Transit

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Talented Mr. Ripley

The Talented Mr. Ripley

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Laundromat

The Laundromat

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Lion King

The Lion King

1994
×
Edit this entry  
08
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
03
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry