Sort by
  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★

  • Jurassic Park

    ★★

  • Close Encounters of the Third Kind

    ★★

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★

  • Joker

    ★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★

  • Peggy Sue Got Married

    ★★

  • The Romanoffs

    ★★★★

  • Amarcord

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Tree of Life

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • A Dangerous Method

    ★★★

  • Nashville

    ★★★

  • Happy End

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½