Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Consecration

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★½

  • The Apology

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • I'm Totally Fine

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Leave

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Slayers

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Bromates

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • VampyrZ on a Boat

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Blood Relatives

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Sorry About the Demon

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★