RSS feed for noemimori
  • Jojo Rabbit

    Jojo Rabbit

    ★★★★★

    Masterpiece
    🙌👑🔝

  • Polar

    Polar

    ★½

    Wtf?!? 😳😩 It was a total bullshit🤮
    Oh beloved Mads, why? 🤷🏻‍♀️

  • Ford v Ferrari

    Ford v Ferrari

    ★★★½

    Local premiere gala in IMAX 🏁🏎😍

  • Yesterday

    Yesterday

    ★★★★★

    Again😍
    I am truely in love with it🥰

  • Last Christmas

    Last Christmas

    ★★★½

    Ah London🥰😍💖

  • Yesterday

    Yesterday

    ★★★★★

    Adorable 💖
    So much fun and love love love 🥰

  • Terminator: Dark Fate

    Terminator: Dark Fate

    ★★★★

    After a lot of work finally the local premier➡️🙏🏼 😛
    True fun time with friends and IMAX experience 🤘🏼🚀💯

  • Joker

    Joker

    ★★★★★

    crazy and phenomenal 🤩🤡
    OMG😫 but so heavy stuff 💔😢

  • Terminator: Dark Fate

    Terminator: Dark Fate

    ★★★½

    job related screening with NDA

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

    Finally!! 🙌
    It was fuckin cool 😎🥰
    Thanks a lot mr.Tarantino! 🙏🏼🥳😍

  • Children of Men

    Children of Men

    ★★★★★

    Perfect and smart👌🏼✨👑 from the beginning to the end🙌

  • Adrift

    Adrift

    ★★★★½

    True story🌊⛵️😱
    Love story💔 
    and what an ending...OMG😭