• Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Desert

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Growing Fangs

    ★★½

  • The Little Prince(ss)

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Star Wars Biomes

    ★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★

  • Floaters

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • The Other Morgan

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • The Paradise Next Door

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Space Sweepers

    ★★

  • Nian

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Immortal Machine

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★½

  • Dancing with the Cars

    ★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★½

  • Soul of the City

    ★½

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Egg Priority

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★½

  • Cops and Robbers

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Burrow

    ★★★½

  • The Clockwork Elves

    ★★★½

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Education

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★½

  • The Call

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Puparia

    ★★½

  • Alien Xmas

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Small Axe

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • Mank

    ★★★

  • OPAL

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★