• As We Hold Hands

  • Blue Movie

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Nonsense

  • Glass for Vision

  • Rangus and Dangus

  • Fifth Year

  • Hands That Bind

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Dune

    ★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Worlds

    ★★★★

  • Industrial 16

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Black Widow

  • weezedong

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • French Water

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Garden

  • Artifice

  • perfectCondition((GENUINE))

    ★★★½

  • Uncanny Valley

  • AS WAS THE SKY, SO IS NOW THE TREES

    ★★★

  • Long Toast

    ★★

  • BUDDY HOLLY

    ★★½

  • Hourglass

  • The Queen's Gambit

    ★★½

  • Anno 6G CE

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • There must be some kind of way out of here

    ★★★★

  • The Boy and the Ball

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • /E/E/E/E/

    ★★

  • The Stunt Double

    ★★

  • SuperE

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Sunset(for Eli)

    ★★

  • i think i love u

    ★★

  • Rhubarb

    ★½

  • Azaadi

    ★★½

  • Society of Love

    ★★★

  • HIRST//BABY

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Rock

    ★½

  • Siberia

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Scenes from My Life

    ★★★

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Busting a Nut

    ★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Hey World!

    ★★★★

  • The Rolling Stones - Bridges To Buenos Aires

  • The Outpost

    ★★

  • A Heist with Markiplier

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★