Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Still Waters Run Deep

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Senior Year

    ½

  • Along for the Ride

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Beck 46 - The Crying Police

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • Three Months

    ★★★½

  • Beck 45 - 58 Minutes

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Privilege

    ★★½

  • Off Track

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Beck 44 - Rage Room

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Beck 43 - A New Life

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Loving Christmas

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

  • The Unforgivable

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • The Venus Effect

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Snowed In for Christmas

  • A Snowy Christmas

    ★½

  • Swan Song

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Father Christmas Is Back

    ½

  • Love Hard

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½