• Nope

    ★★★★★

  • Rotten Shadows

  • Fire Hill

  • Scooty

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Zombies Like to Watch

  • Baby Fever

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Solipsism

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Secret Hollywood Agent Recon Time

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Masks

  • Invisible Pain

  • Front Porches

  • Charlotte on the Rebound

  • Birthday at Jiggly Gigglies

  • Artifact

  • After the Beep

  • A Helping Hand

  • Rocky is Dead

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Dearly Departed

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Twerker

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Buddy Bot

  • Drag Queens Must Die!

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Mount Adams

  • Old

    ★★★

  • Just a Man & a Woman

  • Pig

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Jackass Shark Week

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Brian Wilson: Long Promised Road

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Lady Lamb | I Feel A Stillness Growing | A Behind The Scenes Film