Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pinocchio

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Prey

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Facing Nolan

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Candlenights 2021 Special

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Muhammad Ali

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Attica

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★★

  • Life of Crime: 1984-2020

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Lead Me Home

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Pig

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★★½