• Up in the Air

    ★★★★

  • Moulin Rouge!

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Others

    ★★★★

  • Stardust

    ★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★

  • Wild

    ★★★½

  • Charade

    ★★★★

  • New in Town

    ★★

  • Serendipity

    ★★★½

  • The Holiday

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • The Aristocats

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Juno

    ★★★★

  • Mr. Deeds

    ★★★