nonig has logged 15 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
28 Days Later

28 Days Later

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Stepford Wives

The Stepford Wives

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
You're Next

You're Next

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
½
Read the review Edit this entry