Sort by

No-Personality has logged 18 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Blood Theatre

Blood Theatre

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Zombie Lake

Zombie Lake

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Out of the Dark

Out of the Dark

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Spirits

Spirits

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Blood Mania

Blood Mania

1970
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Ugly Truth

The Ugly Truth

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Jane Austen Book Club

The Jane Austen Book Club

2007
×
Read the review Edit this entry  
12
Father of the Bride Part II

Father of the Bride Part II

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Father of the Bride

Father of the Bride

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Superman Returns

Superman Returns

2006
×
Read the review Edit this entry  
11
The Stand

The Stand

1994
×
Read the review Edit this entry  
10
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Toolbox Murders

Toolbox Murders

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Poltergeist III

Poltergeist III

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry