Sort by
  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • The Swimmers

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • 'Tis the Season to be Merry

    ★★½

  • Christmas Is Canceled

  • Single All the Way

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • After Yang

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½