• Friends of Mine

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • UFC 274: Oliveira vs Gaethje - Early Prelims

  • Crush

    ★★★½

  • UFC Fight Night 205: Lemos vs. Andrade

  • UFC on ESPN 34: Luque vs. Muhammad 2

  • Street

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • The Northman

    ½

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Shut In

  • Kimi

    ★★★★½

  • Marry Me

  • Cálido Afuera

    ★★★

  • Beijing 2022 Olympics Opening Ceremony

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Soy Georgina

  • Framing Agnes

  • Red Elvis: The Cold War Cowboy

    ★★½

  • F^¢k ’€m R!ght B@¢k

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Annie Live!

    ½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • House of Gucci

    ½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ½

  • Love Hard

    ★½

  • Encanto

    ½

  • Dueto

    ★½

  • Vampíros Modernos

  • Iridiscente

    ★½

  • La Sangre de Nuestros Valientes

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Perdidos en el Bosque

  • Cleo & Nina

    ★★½

  • Charlie the Unicorn Grand Finale

  • As the River, It Flows

    ★½

  • Carmona

    ★★★½

  • Coágula

    ★★

  • Sardar Udham

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • A Heap of Broken Images

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★

  • Glass Life

    ★★★★½

  • Sunset Country

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ½

  • MTI

    ★½

  • Raging Fire

    ★★★★