RSS feed for notgary
  • A Secret Love

  • Emma.

  • Bombshell

  • Queen & Slim

  • The Irishman

  • Harriet

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Color Out of Space

  • Hustlers

  • The Laundromat

  • Surrender

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★½

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Hustle

    ½

  • Circus of Books

  • Gentleman Jack

  • The Beach Bum

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • Selah and the Spades

  • Velvet Buzzsaw

  • Paradise Hills

  • Wild Rose

    ★★★½

  • Lady J

  • Suspiria

  • The Favourite

    ★★★★

  • A Simple Favor

  • Sicario: Day of the Soldado

    ½

  • Happy as Lazzaro

  • Cold War

    ★★★★★

  • Braid

  • Fest

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Colette

  • An Evening with Beverly Luff Linn

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★

  • Ugly

  • The Beguiled

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • The Little Hours

    ★★★★

  • 20th Century Women

  • Nocturnal Animals

  • The Neon Demon

  • The Handmaiden

  • The Love Witch

    ★★★★★

  • Love & Friendship

  • The Greasy Strangler

  • Swiss Army Man

  • The Lobster

  • The Brand New Testament

  • Tale of Tales

  • Mad Max: Fury Road

  • The Witch

    ★★★★½

  • Inherent Vice

  • The Duke of Burgundy

  • The Hundred-Foot Journey

  • Clouds of Sils Maria

  • Phil Spector

    ★★

  • I am Divine

  • Spring Breakers

    ★★★★

  • The Source Family

  • Showgirls 2: Penny's from Heaven

    ★★★★★

  • Something Borrowed

    ½

  • Black Swan

  • Who Killed Captain Alex?

  • The Botany of Desire

  • A Town Called Panic

  • Sex and the City

    ★½

  • Viva

    ★★★★

  • Marie Antoinette

    ★★★★