• Free Guy

    ★★★½

  • Fantastic Fungi

    ★★★½

  • Dug Days

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★½

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Space Jam

    ½

  • Loki

    ★★★★½