Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Deck of Cards: What Went Wrong

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Deck of Cards

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The Housewives of the North Pole

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★½

  • Eternals

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★