Sort by
  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Strange World

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Director by Night

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Welcome to the Club

    ★★★★

  • Blonde

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Groot's First Steps

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Magnum Opus

  • The Legend of Pipi

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Hawkeye

    ★★½

  • The 355

  • The Book of Boba Fett

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Ciao Alberto

  • Eternals

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • King Richard

  • Dug Days

    ★★★★★

  • Nona