• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Windfall

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★½

  • American Underdog

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • 9/21/21

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Come From Away

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½