Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • They/Them

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • House Comes with a Bird

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Piggy

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The African Desperate

    ★★★½

  • Please Baby Please

    ★★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Starfuckers

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★