Sort by
  • 65

  • Creed III

    ★★★½

  • Your Place or Mine

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Sick

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Bros

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ½

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice