Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Genie

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • Chris Fleming: Hell

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Problemista

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ½

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • BTS: Yet to Come in Cinemas

    ★★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Mutt

    ★★★

  • The Stroll

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Earth Mama

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½