Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Feed Me

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Fourth of July

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • I Love My Dad

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Kimi

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • The Shrink Next Door

    ★★★★