Sort by
  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★½

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★½

  • iNumber Number: Jozi Gold

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★½

  • All Up in the Biz

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Machine

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murderbot

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Die Hart

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Detective Knight: Independence

    ½

  • Plane

    ★★★

  • House Party

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Terror Train 2

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The 12 Slays of Christmas

    ★★

  • I Believe in Santa

    ★★½

  • Detective Knight: Redemption

  • M3GAN

    ★★★

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

    ★★½

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Paradise City

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Terror Train

  • Detective Knight: Rogue

    ½

  • Giantess Battle Attack!

    ★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Blackout

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • The Grizzlie Truth

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★½