Sort by
  • Top Gun

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Antz

    ★★★½

  • Turbo

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Spirit: Stallion of the Cimarron

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • See for Me

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Observe and Report

    ½

  • The Utah Cabin Murders

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Full Monty

    ★★★★