RSS feed for Nuno
  • The Reincarnation of Sex

    ★★★½

  • Heartbeat

    ★★★★

  • Arizona Colt

    ★★★

  • In the Folds of the Flesh

    ★★★½

  • The Burning

    ★★★★★

  • Dr. Jekyll vs. the Werewolf

    ★★★★

  • The Vampires' Night Orgy

    ★★★★

  • The Violent Professionals

    ★★★★★

  • The Black Cat

    ★★★★

  • Just Before Dawn

    ★★★★★

  • The Sister of Ursula

    ★★★½

  • The Nesting

    ★★★★

  • Eaten Alive

    ★★★★★

  • 2019: After the Fall of New York

    ★★★★★

  • Spasmo

    ★★★★★

  • Nick the Sting

    ★★★

  • Between God, The Devil and a Winchester

    ★★½

  • Skyfall

    ★★½