RSS feed for Nuno
  • The Commuter

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Sinister

    ★★½

  • Shadows in an Empty Room

    ★★★★

  • Jungle

    ★★★

  • Count Dracula

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Braven

    ★★★

  • Incarnate

    ★★

  • The Belko Experiment

    ★★★½

  • Winchester

    ★★★

  • American Made

    ★★★½

  • We Are Not Alone

    ★★½

  • The Grapes of Death

    ★★★★

  • Satanic Pandemonium

    ★★★½

  • Death Wish

    ★★★★

  • Veronica

    ★★★½