Rucavanné has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bulworth

Bulworth

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mogul Mowgli

Mogul Mowgli

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Come True

Come True

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry