Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Storied Life of A.J. Fikry

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Sita Ramam

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★