Sort by
  • Delirium

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Sorry

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Great Wake

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • This Time With Feeling

  • Skinamarink

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Cool Blue Car

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Outwaters

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • A Love Song

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Four Hours at the Capitol

  • Dopesick

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★½