• Hum

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Settlers

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Everything in the End

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Together Together

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Catch

    ★★★★

  • 537 Votes

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • When My Time Comes

    ★★★

  • In Case of Emergency

    ★★★½

  • Eat Wheaties!

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Vagrant

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • MLK/FBI

    ★★★½

  • 76 Days

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★½

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Irresistible

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • The Rental

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Belly of the Beast

    ★★★½

  • A Thousand Miles Behind

    ★★★½

  • The Last Christmas Party

    ★★★½

  • Becky

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★