Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Legend of Pipi

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Clicker

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • hk melts, melts into a puddle

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Life Is But a Dream

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Hatching

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½