Sort by
  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Fyre

  • Aquaman

    ★★★½

  • Bird Box

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Night School

    ½

  • Maniac

    ★★★★★

  • Tell It to the Bees

    ★★★

  • mid90s

    ★★

  • Peppermint

  • Vox Lux

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • A Simple Favor

  • First Man

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • All You Ever Wished For

    ½

  • Christopher Robin

    ★★★

  • The Meg

  • The Spy Who Dumped Me

    ★½

  • How It Ends

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Set It Up

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Terminal

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Tully

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Wildlife

    ★★★★½

  • Colette

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Justice League

    ★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Cult of Chucky

    ½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Flower

    ½

  • M.F.A.

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Fences

    ★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★