Sort by

Casey has logged 12 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Our Time

Our Time

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Lost Highway

Lost Highway

1997
×
★★★★
Edit this entry  
12
As Bodas de Deus

As Bodas de Deus

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Still Raining, Still Dreaming

Still Raining, Still Dreaming

2009
×
★★★★
Edit this entry  
12
L'Eau de la Seine

L'Eau de la Seine

1983
×
★★★
Edit this entry  
12
Light Sleeper

Light Sleeper

1992
×
★★★½
Edit this entry  
08
Help Me, Eros

Help Me, Eros

2007
×
★★★★
Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Contempt

Contempt

1963
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Humanité

Humanité

1999
×
★★★★½
Edit this entry