• Amityville Karen

    ★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Titanic 666

    ½

  • Science Friction

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • The Wrong High School Sweetheart

    ½

  • The Wrong Blind Date

    ½

  • Scream

    ★★

  • Amityville in the Hood

    ½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Pups Alone

  • No Time to Die

    ★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Wrong Cheer Captain

    ½

  • Killer Cheer Mom

    ★½

  • Pom Poms and Payback

  • The Deceased Won't Desist!

    ★★

  • The Wrong Blackmail

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The Wrong Letter

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Wrong Family

  • Val

    ★★★½

  • Larry Wessel's Palace of Wonders

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Lansky

    ★★½

  • Deadly Misconduct

    ½

  • Apex Predators

    ½

  • Just What the Doctor Ordered

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • kid 90

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • For Heaven's Sake

    ★★½

  • The Wrong Valentine

    ★½

  • Bad Girls

    ★★★

  • Censor

    ★½

  • The Wrong Real Estate Agent

  • Breach

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Christmas Together

    ★★

  • Alien Xmas

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • A Wrestling Christmas Miracle

    ½

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

    ★½

  • The Superdeep

    ★★½

  • Holidate

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Wrong Cheerleader Coach

    ½

  • Scaredy Cat

    ★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Konga TNT

    ½

  • Rifkin's Festival

    ★★½

  • Pool Boy Nightmare

    ½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • Mile High Escorts

  • The Wrong Wedding Planner

  • Showbiz Kids

    ★★★½

  • The Swing of Things

    ½

  • Top Gunner

    ½

  • Barbie & Kendra Save the Tiger King

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Deadly Mile High Club

    ★★½

  • Corona Zombies