• Super Mario Bros.

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Red Notice

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Injustice

    ½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • The Card Counter

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Blue Miracle

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Halston

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Shoplifters of the World

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Semblance

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • Breach

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • GIRLZ NIGHT

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Stardust

    ½

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Plumber

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Project Power

    ★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Capone

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★