Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • The Strays

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Furies

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★½

  • The Offering

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Baby Ruby

    ★★★

  • Kompromat

    ★★★½

  • Candy Land

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Kindred

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • Hunted

    ★★

  • Project Power

    ★★★

  • Money Plane

    ★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • The Hunt

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • His House

    ★★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • Herself

    ★★★★

  • The Dissident

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • The Grudge

    ★½

  • Elizabeth Is Missing

    ★★★

  • VFW

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★½

  • The Wretched

    ★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Porno

    ★★★½

  • See You Yesterday

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★★½

  • After Midnight

    ★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★½