• Cry Macho

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • Vivo

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

  • The North Water

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

  • Veba

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

    ★★★½

  • Time

    ★★★★

  • Lisey's Story

    ½

  • Friends: The Reunion

    ★★

  • Cruella

  • Cehape Zihniyeti

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

  • The Underground Railroad

  • Oxygen

    ★½

  • Göz Kırpmadan: 202X

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Tarih Tekerrür

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Calls

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • CODA

    ★★★

  • Censor

    ★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★½

  • Tosuncuk

    ★★½

  • Burrow

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★½

  • The Stand

    ★½

  • Your Honor

    ★½

  • Kısmen İktidar

    ½

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • Coğrafya Kader

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Ethos

  • Mank

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Two Types of People

    ★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Third Day

    ★★★