Sort by
  • See How They Run

  • Luck

  • DC League of Super-Pets

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • 2000 Mules

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★★

  • Metal Lords

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Dropout

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Back to the Outback

  • West Side Story

    ★★★★

  • One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Sing 2

  • Red Notice

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Chestnut Man

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • The Starling

    ★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • If I Can't Have Love, I Want Power

  • Free Guy

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Midnight in the Switchgrass

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • Val

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

  • The God Committee

    ★★★½

  • Together

    ★★★

  • Luca

  • No Man of God

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mare of Easttown

  • Save Ralph

  • Bad Trip

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

  • Happily

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier