Sort by
  • Badland Hunters

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Old Dads

    ★★½

  • The Devil on Trial

    ★★½

  • The Kitchen

    ★★★½

  • Foe

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Unknown: Cave of Bones

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • King of Clones

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Rogue Agent

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Mobile Suit Gundam: Cucuruz Doan's Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★