• Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★½

  • Choose or Die

    ½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★½

  • The Bubble

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Dual

    ★½

  • Scream

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

  • House of Gucci

    ★★½

  • Hawkeye

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Night at the Creation Museum

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Dashcam

    ★★½

  • Antlers

  • Injustice

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • The Starling

    ½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★