Josh has logged 11 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
National Treasure: Book of Secrets

National Treasure: Book of Secrets

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Over the Hedge

Over the Hedge

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Chef

Chef

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry