Sort by
  • The Nun II

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★